Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Háztartási gépek

A kérdés

Mit tegyek a mosogatógép tetejére? Beépíthető lenne de en nem tudom csak kulon hasznalni mivel fedjem le?

Keress kérdéseket hasonló témákban: beépíthető, mosogatógép

2015. júl. 1. 13:53  Privát üzenet  

A válasz

Bútorlap, rétegelt lemez, tömörfa. Lehet még különbőző fémlemezeket is rárakni.

Egyébként ami illek a konyhába. Nekem sem fért be a pultba, de ugyanazt a munkalapot raktam a tetejére, így nem üt el a konyha többi részétől.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2015. júl. 2. 09:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Így tettem bár fémet nem akartam a mosogató miatt h ne rozsdásodjon viszont ugyanolyan munkalap nem volt így kissé más színben potoltam. Köszi a TIPPET :D

# 2/2Időpont 2015. júl. 7. 15:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan, merre kell, a mosogatógépet oldalára, vagy tetejére fordítani szerelés céljából?
Whirpool ADP 4410 típusú mosogatógép 7-et villan, miért?
Új mosogatógép, első sófeltöltés. Mennyi vizet kell először a sótartályba helyezni?
Mosogatógépet tervezek venni, két típus közül melyiket válasszam?
Weltec AWW-3503 mosogatógép használati útmutatót honnan lehet letölteni?
Van olyan mosogatógép amin kevés a beállítási lehetőség?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Háztartási gépek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!