Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Háztartási gépek

A kérdés

Indukciós főzőlap beépíthető mosogatógép fölé? IKEA konyhát tervezek.

Keress kérdéseket hasonló témákban: IKEA, mosogatógép, főzőlap, konyha

2015. aug. 1. 06:25  Privát üzenet  

A válaszok
JulesM111 nevű felhasználó válasza:

Nem lesz túl magasan az indukciós lap?

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2015. aug. 1. 13:35 Privát üzenet

Semmi esetre sem javasolnám!

Elsődlegesen talán el kellene olvasni az indukciós főzőlap beépítési útmutatóját!

A főzőlapnak rendkívűl jó szellőztetést kell biztosítani, gyakorlatilag folyamatos légmozgást. Ha a mosogatógép ajtaját menet közben vagy akár a szárítási ütem közben/végén kinyitod, pára ill gőz csap ki az ajtón, ami szintén nem fog használni a főzőlap elektronikájának. Csak néhány ok, amiért ne tedd a mosogatógép közelébe sem..

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2015. aug. 2. 11:16 Privát üzenet

Nekem egymás mellett így van:

1. hűtőszekrény beépítve a pult alá

2. jobbra az indukciós főzőlap

3. attól jobbra egy mosogató tálca

4. még jobbra a mosogatógép

Utána még van egy üres hely, vagyis egy szerkény.

A mosogatógépet a mosogatóba kell bekötni, ezért ahhoz kellett közel rakni.

Az indukciós fölé tettem egy elszívót, rá egy aktiv szenes szűrőt. Az indukció alatt pedig egy szekrény van, amit bármikor ki tudok cserélni sütőre, ha akarok.

Alaposan végiggondoltam és így jónak tűnik, még fejleszthető is.

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2015. aug. 5. 06:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tegyek a mosogatógép tetejére? Beépíthető lenne de en nem tudom csak kulon hasznalni mivel fedjem le?
Amennyiben leveszem a szabadon álló mosogatógép tetejét, akkor hány centit nyerek?
Tervbe van hogy veszünk egy mosogatógépet, de nem tudom milyen a jó?! Beépithető, vagy szabadon álló? Melyik márkára esküsztök? Ha beépithető mellett döntünk, maga a beépitése...
Létezik olyan beépíthető mosogatógép ami nem 82cm magas, hanem 70cm körüli, mint egy szekrénybe beépíthető tűzhely/sütő?
Melyik beépíthető mosogatógépet vegyem? Gorenje, illetve Bosch készülékeken gondolkodok.
Mi a vélemény, tapasztalat a Teka DW 602 S beépíthető mosógatógépről?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Háztartási gépek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!