Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Indukciós főzőlap beépíthető...

Indukciós főzőlap beépíthető mosogatógép fölé? IKEA konyhát tervezek.

Figyelt kérdés

2015. aug. 1. 06:25
 1/3 JulesM111 ***** válasza:
Nem lesz túl magasan az indukciós lap?
2015. aug. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmi esetre sem javasolnám!

Elsődlegesen talán el kellene olvasni az indukciós főzőlap beépítési útmutatóját!

A főzőlapnak rendkívűl jó szellőztetést kell biztosítani, gyakorlatilag folyamatos légmozgást. Ha a mosogatógép ajtaját menet közben vagy akár a szárítási ütem közben/végén kinyitod, pára ill gőz csap ki az ajtón, ami szintén nem fog használni a főzőlap elektronikájának. Csak néhány ok, amiért ne tedd a mosogatógép közelébe sem..

2015. aug. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
49%

Nekem egymás mellett így van:


1. hűtőszekrény beépítve a pult alá

2. jobbra az indukciós főzőlap

3. attól jobbra egy mosogató tálca

4. még jobbra a mosogatógép


Utána még van egy üres hely, vagyis egy szerkény.


A mosogatógépet a mosogatóba kell bekötni, ezért ahhoz kellett közel rakni.


Az indukciós fölé tettem egy elszívót, rá egy aktiv szenes szűrőt. Az indukció alatt pedig egy szekrény van, amit bármikor ki tudok cserélni sütőre, ha akarok.


Alaposan végiggondoltam és így jónak tűnik, még fejleszthető is.

2015. aug. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!