Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogyan válasszak zuhanykabint?

Hogyan válasszak zuhanykabint?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hosszas gondolkodás után letettem a fürdőkádról, így zuhanykabin választás előtt állok. Valaki tudna nekem segíteni vagy tanácsokat adni ez ügyben? Milyen típusokat érdemes figyelembe vennem, milyen arányokra figyeljek? Kb. 5 négyzetméteres a fürdőm, 2,5 méteres belmagassággal és nagyjából négyzet alapú. Köszönöm a segítséget. Piri



#zuhanykabin #zuhany választás #zuhanykabin paraméterek #zuhanykabin típusok
2015. aug. 6. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Fő szempont, hogy beleférjetek. Ha kicsit veszel, abban nagyon rossz zuhanyozni. Ha túl nagyot, akkor nem fér el a kis fürdődben. Az ajtó is fontos szempont, hogy nyíló legyen, vagy csúszó. Jól tisztítható legyen. Jól szerelhető legyen ( csaptelep, lefolyó ). A mienk SANPLAST márkanevű, jól bevált, és ha alkatrész kellett hozzá, még 10 év után is kaptam.
2015. aug. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A neten is megtalálható a SANPLAST.

[link]

2015. aug. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 V8engines válasza:

Szép Napot!

Jók a kérdések és pont aktuális nálam.

Több mint 10 év után cserélném a 80x80-as zuhanykabint.

Ez még csúszós ajtóval rendelkezett, amihez adtak szilikonzsírt is. Naná hogy az évek alatt egyszer ha kínlódtam vele. Ehhez képest jól bírta, de nyilván vízkő és kopás miatt esedékes a csere.

Már több mint egy hete szinte álmaimban is "tusolok".

Tegnap voltam nézni pár installációt, egy helyen. Holnap ismét megyek, több időm lesz rá. Ott máris lebeszéltek a görgősről. Pont ettől tartottam, csapágyaknak nem barátja a víz. Vagy vegyek már rögtön tartalék alkatrészt is, mondta a boltos srác. Átgondoltam, nyíló ajtós kéne. Végül is szűkösebb lesz a dolog, de még megoldható.

Szintén pont itt a Gyakorikérdések oldalán olvastam, hogy szeretnek berobbanni is az üveggel rendelkezők. Legalábbis egy típus szeret. Garanciában meg nem szeretik orvosolni, ahogy a biztosító sem.

Azt nem értem, hogy hogy nem ragasztott üveg, mint a 4 kerekűek első-hátsó üvege, mert az csak berepedne és nem hullna több ezer darabra. Arra gondolok, talán a gyártási folyamata drágább.


Várok tanácsokat, javaslatokat. Mi az amit eleve kerüljek. Van dilemmám.

Előre is köszi!

2016. dec. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!