Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Beépíthető mosogatógépet...

Beépíthető mosogatógépet ajánlanátok 90-100ezer körül?

Figyelt kérdés

Felújítjuk a lakásunkban a konyhát és mindenképpen szeretnék egy beépíthető mosogatógépet, de a sok modell között tanácstalan vagyok.

12 terítékest szeretnék, megbízhatót, energiatakarékost.

Ami szempont még, hogy bár tervezzük a családbővítést, jelenleg még ketten használnánk, így nem árt, ha van olyan módja, ami féltöltettel is megbirkózik gyorsabban, mintha tele lenne.

Amúgyis a gyorsprogramot is támogatom, sokszor csak egyszerű reggeliző tányérok, poharak, evőeszközök vannak, semmi odaragadt kemény mocsok, erre nem gondolom, hogy egy teljes két és fél órás hosszúprogram kellene.

90-100ezer Ft környékén szánnék rá, IKEA konyhába kerülne.

Volna javaslatotok konkrét típusra?



2015. aug. 18. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 16 évig Bosch volt, a legalapabb. Sajnos, zárlatos lett, így vettünk egy Indesitet, abból is a legegyszerűbbet. 2-3 programnál többet úgysem használ az ember. Mi is ketten vagyunk, mivel itthon főzünk, min. 2 naponta megtelik.
2015. aug. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 JulesM111 ***** válasza:

Ne haragudj, nem vagyok a személyes mosogatógép dealered ;)


Viccet félre téve, fáradj be egy áruházba, vizslasd meg őket, nézd meg, hogy 100k-ért melyikre adják a legtöbb gyári garanciát, neked is bejön, és vedd meg.


Nincs igazából tuti márka, AEG, Bosch, Siemens-t mondják jónak a legendák...


Energiatakarékosság. A mosogatógép nem az!

2015. aug. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Electrolux. Én tavaly ősszel vettem és szuper. Gyönyörűen mosogat, kevés vízzel és szárazon veszem ki az edényeket.

Van rajta eco program, ez energiatakarékos, én gyakran használom az erős vízsugárral és melegebb vízzel mosogató programokat is sütőben készült egytálételek után. A gyorsprogram és a csak kímélő hőmérsékleten mosogató "pohár-mosogató program" is hasznos. Szóval eseménytől függően szinte mindent kihasználok rajta.

A tapasztalat egyébként, hogy minőségi mosogatógép só, öblítő és tabletta kell, hogy a gép meg tudja mutatni mit tud. (olcsó öblítővel pl nem szárad meg az edény, a somattal igen.)

Ui. Beszéltem szerelővel, ő azt mondta, hogy minden márka esetén javasolt már a plusz garancia vásárlás.


Ui. Én szkeptikus voltam, de imádom :)

Akik szerint felesleges luxus, azok gondolom mosni is kézzel mosnak.

2015. aug. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!