Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hasznal valaki Hotpoint...

Hasznal valaki Hotpoint Ariston WDD 8640B EU mosó-szárítógépet?

Figyelt kérdés
Miota? Honnan rendelted? Mik a tapasztalataid?

2015. szept. 7. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. jan. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Most találtam rá a kérdésedre, már biztosan vettél valamilyen mosó-szárítógépet. Én csak a szárítógépéről tudok nyilatkozni, mert nekem csak az van. Én is tettem ki erről kérdést, mert szériahibásak egyes modelljei, de még nem kaptam választ, lehet nem is fogok. Szóval, én meg vagyok amúgy elégedve a szárítógépével, szépen szárít, bár most rengeteg szöszt szedtem ki belőle, olyan helyről is, amiről eddig nem is tudtam, pedig 2 éve használtam, de kb az epéjéig fel kellett nyúlnom, hogy kiszedjem. Összességében nem túl hatékonyak a mosó-szárítógépek, főleg a szárító része. Gondolkodtam én is rajta, hogy vegyek ilyen kombit, de végül külön-külön lett a mosógép és szárítógép. De én nem vennék kombit...
2016. jan. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!