Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mennyire hatékony a hasrahelye...

Mennyire hatékony a hasrahelyezhető "fogyasztó" készülék?

Figyelt kérdés
Mennyire tünteti el a zsírpárnákat? Ad valami pluszt a hasedzés mellé, kockahasépítéshez? :)

2015. nov. 8. 20:24
 1/7 szántóvető ***** válasza:
100%
az amelyik elektromos impulzussal stimulálja az izmokat?semennyire mert pár perc alatt hozzászoksz és az izmod nem fog rá reagálni.
2015. nov. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem
2015. nov. 8. 21:08
 3/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk úgy olvastam, hogy napi öt perc használat ajánlott. Úgy sem segít? Persze edzés után gondolom :)
2015. nov. 8. 21:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkabb szorits jegkockatartot a hasadra, az legalabb meglatszik.
2015. nov. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Thulok válasza:
100%
Fizikus-biológus egyetemi tanár így fogalmazott: Fogd meg a hasra helyezhető "fogyasztó" készüléket kezd el TE MAGAD rázni és többet ér mintha a hasadra raknád... végtelenszer. Bocs az őszinte válaszért, nincsenek kiskapuk, mozogj + edz és diétázz és lesz kockahasad, ne mozogj és nem lesz.. azzal sincs semmi baj... :D Ha pusztán a kinézet a lényeg és nem az erőnlét vagy az egészség az étkezés megválasztása elengedhetetlen.
2015. nov. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz a "frappáns" válaszaitokra :D
2015. nov. 9. 11:41
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a sportolásnál és a rendszeres testmozgásnál nincs jobb "fogyasztó készülék".
2015. nov. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!