Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Elektromos bojlerünk van nem...

Elektromos bojlerünk van nem fűtött ezért ki lett cseréltetve a hőérzékelő szál, most akkor is fűt ha a víz forró. A kezemet nem tudom benn tartani forró, ez normális?

Figyelt kérdés
(a piros lámpa világít) Hajdu bojler 1800w 120literes egy idő után azért elalszik.

2015. dec. 19. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
A hőfokszabályzót vedd le a minimumra, és ha még ekkor is tűzforró vizet csinál, akkor rossz fajtájú hőérzékelőt tettek bele, vagy a érzékelőfej nincs rendesen a heyére feldugva.
2015. dec. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a hoerzekelo nem kapcsol, vagy nem is lett bekotve rendesen, mi már evek ota igy használjuk, de van egy kulon falikapcsoloja csinálva, azzal kapcsoljuk ki
2015. dec. 20. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

azt írod, egy idő után elalszik...tehát jó. a kezedet nem tudod a forró víz alatt tartani..az nem baj, mert a hőérzetünk csalóka. szerintem a bojler jól van beállítva. tegyél egy hőmérőt a forró víz alá, és meglátod nem is olyan vészes.


egyébként van még egy védelem benne, ha túlfűtene, akkor az kikapcsol, csak szerelő tudja szétszedéssel visszakapcsolni.


száz szónak is egy a vége: jó a bojler, használd nyugodtan...(remélem a kombinált szelep fűtéskor csöpög?)


Olvasd el a bojlerhez adott használati utasítást.

Nekem is ilyen 120-as van, ugyanígy adja a forró vizet évek óta. Ez teljesen normális.

2015. dec. 20. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!