Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kaptunk ajándékba egy használt...

Kaptunk ajándékba egy használt AEG L6460AFL mosógépet, viszont kizárólag német használati utasítás van hozzá. Kellene hozzá legalább egy angol nyelvű leírás, vagy hasonló termék, hogy eligazodhassunk rajta? Köszönjük.

Figyelt kérdés

#mosógép #angol #leírás #AEG #használai útmutató
2015. dec. 28. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:

erről az oldalról:

[link]

a szükséges adatokat megadva, kiválaszthatod a dokumentum típusát és az angol nyelvet, ...letöltheted.

pl. így:

[link]

2015. dec. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mugen81 válasza:
Nagyon valószínű hogy csak a németeknél forgalmazták ezt a típust,így sajnos nem fogsz találni más nyelvű leírást!
2015. dec. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Koszonom a kommenteket, sajnos ezeket az oldalakat en is mar vegigbongesztem, es nem talaltam angol nyelvut. Igazabol azert gondoltam, hogy valaki tudna-e hasonlo mosogep verziot, ami tampontnak jo lenne...
2015. dec. 29. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!