Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Akkumulátoros állóporszívó...

Akkumulátoros állóporszívó mennyire tartós? Bírja az akksija? Vagy cserélhető valahogy idővel?

Figyelt kérdés
Egy philips akkumulátoros állóporszívót szeretnék venni, de bizonytalan vagyok az akksi miatt. Mennyire tartósak ezek az akkumulátorok? Lehet benne cserélni ha tönkremegy? (ilyen kivehető kéziporszívó maga a középső része). Konkrétan ezt néztem ki: [link]

2016. jan. 22. 18:23
 1/2 anonim válasza:
Nekem Bosch van. nagyon jó, több mint egy éve használom. Lehetőleg lithium akkusat vegyél.
2016. febr. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

En most kaptam egy Elektroluxot es nagyon szeretem.

Az érdekelne, hogy jot tesz az akkumulatornak, ha allandoan be van dugva a toltokabel?

Vagy csak a hasznalat elott erdemes feltolteni es nem allandoan a tolton hagyni? Szeretnem, ha minel hosszabb lenne az elettartama a gepnek es az aksinak is.

2023. okt. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!