Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Az alábbi paraméterekkel...

Az alábbi paraméterekkel keresek mosógépet, milyet ajánlotok a jelenleg forgalomban lévők közül?

Figyelt kérdés
Felültöltős, külön centrifúga program, rövid mosás program. A szüleimnek egy Electrolux vált be nagyon jól, egy olyan nekem is jó lenne, de az a típus már nincs forgalomban, a Whirlpool márka nem vált be, hamar tönkrement, azzal nem akarok kísérletezni. Néztem még a Zanussi mosógépeket, de azokkal nincs tapasztalatunk.
2016. márc. 2. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ilyen vam:

[link]

3 féle rövid program + 3 féle hosszúságú centri + 3 sebességű centrifugálás + külön mosási időt rövidítő beállítás, stb...

És a legfontosabb: nem az ajtóra van szerelve a mosópor/öblítő tartály. Könnyen kivehető, nem rohad bele semmi, csak kikapod és kiöblíted...

Még csak 7 hónapja van meg, nincs gond vele. Csak rendesen vízszintbe állítani tartott sokáig(a végén elhajítottam a vízmértéket és minden állítás után egy-egy rövid centrifugálással ellenőriztem a járás "simaságát". Végül sikerült eltalálnom...

Az Elektrolux gyártja ezt is, Állítőlag az Elektrolux fedőnevűek egy hangyányival jobbak, de ezt csak annak hinném el aki mindkettőt hesználta már egyszerre.

2016. márc. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
55%
Ja, és a legnagyobb hibája: a hálózati kábel olyan rövid, hogy hosszabbító kell hozzá. (bár ez a mai hűtőknél, fagyasztóknál is így van...)
2016. márc. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!