Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szerintetek milyen mosógépet...

Szerintetek milyen mosógépet vegyek közép kategóriás árban? Kinek melyik márka vált be? Ahány boltban jártam, annyi félét mondtak, ja és persze szidták az előzőleg ajánlottat.

Figyelt kérdés
Most Bosch mosógépem van, 4 év után csapágyas lett, 60000 Ft-ért javítanák meg, mert egybe van öntve a csapágy a dobbal. Fogalmam sincs milyet vegyek.

2016. márc. 29. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is Bosch volt, ugyanezzel a hibával.... Elektoluxot vettem helyette. Igazából ebbeb az árkategóriaban mind ugyanolyan. Max 5-6 év és kipurcannak.
2016. márc. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem az előző volt Electrolux, az 7 évig bírta. Az üstszáj gumi tömítése ment tönkre, megcsináltattam 30000-ért, majd pár hét múlva elromlott a kezelőpanel.
2016. márc. 29. 22:47
 3/4 anonim válasza:
Nekem is elektrolux van -az is volt. az első nagyon sokáig bírta..apróbb hibákkal. de újra azt vennék. Magasabb volt az ára mint a kapható alsó kategória...de megérte . Más azóta 2x cserélt gépet nekem még mindig megy.
2016. márc. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül is tegnap megvettük,és ismét egy közép kategóriás Bosch mellett döntöttem. Úgy gondoltam kap még egy esélyt.Arra figyeltem csak, hogy 1400-as centriset választottam, mert a szerelő felhívta a figyelmemet, hogy ha nem is használom,
2016. márc. 31. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!