Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Indesit mosógépem A energia...

Indesit mosógépem A energia osztályos. A minap észrevettem, hogy amikor engedi ki a 70 fokos mosóvizet az hideg. Mitől lehet? Vagy ez az energia takarékosság jele? A ruhák sem maradéktalanúl tiszták mosás után.

Figyelt kérdés
2008. szept. 23. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
az nem az öblítővíz volt? Mert ugye kiengedi a mosóvizet, viszont az öblítéshez már hideg vizet használ. Nem lehet, hogy akkor vetted észre, mikor az öblítővizet centrizte?
2008. szept. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Indesit olasz találmány..még a külső burkolata is gagyi..

nekem van és megy, mos, de csak3 programot úgy ahogy kell, csak különféle drága mosóporral, áztatgatás stb..

szar vétel volt.

Azóta dolgoztam elektronikai szakboltban és tudom, ha szegény megáll, akkor nem veszek se indesit-et , sem fagort!

Ha egy főmosást beraksz ami a leghosszabb az első vizengedésnél nézd meg milyen fokú a víz, max hőfokon, ha hideg akkor lehet h fűtőszálat kell cseréltetni.

Az energiatakarékosság vagy az hogy ha beépített súlyautomatika van, vagy féladag(eco) lehetőség.

Ha 70 fokra állítod annyival is kéne mosnia!

2008. szept. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,kicsit okosabb lettem:-)
2008. szept. 24. 09:53
 4/4 anonim válasza:
100%
Bár az enyém whirlpool, de azt már észrevettem, hogy ha 60 vagy 95 fokon mosok, akkor mielőtt kinyomná az első mosovizet, szív hozzá hideget, megkeveri és csak utána nyomja ki. Talán a leforralásos balesetek elkerülése elleni védelem. (Gondolom én, de ez közel sem biztos)
2008. okt. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!