Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Fali klímát olcsón, de milyet?...

Fali klímát olcsón, de milyet? MultiCool Nord, Hamilton-Digital vállalható alternatívák?

Figyelt kérdés

Fali klímát szeretnék felszereltetni, de a nagy márkákra nincs keret, és a törvényi szigorítások miatt, már így is marha drága játék. Kértem ajánlatokat klímás cégektől.

Telepítéssel, garanciával 200e körül vannak a legolcsóbbak.

Amit konkrétan ajánlottak:

MultiCool Nord 9000BTU 2.6 Kw. 5 év garancia, folyamatos szervizelés.

Vagy másik alternatívaként:

Hamilton-Digital 3.6 kw-os 1 év garanciával.

Ismeri valaki ezeket a tipusokat, tapasztalat van- e velük kapcsolatban... vélemény stb.

Nagyon örülnék ha tudnátok segíteni, Kösz előre is.



#klíma #splitklíma.
2016. máj. 14. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem olyat vegyél aminek minnél hosszabb garanciája van.

Külomben a márkás gépekben sem lehet túl sokat bízni, nálunk egy Fujitsunak lukadt meg a csőrendszere. Tömegáruk ezek manapság.

2016. máj. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3,6 kW-os Midea, wifis, 271000.- 5 év jótállással, kifogástalan szereléssel.
2016. máj. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

A klímás cég aki kijött felmérni és ajánlatot tett, azért ajánlotta ezeket, mert ebben az árkategóriában, amivel én bírok, ők ezeket telepítik, szervizelik, ehhez van hátterük, és merik vállalni azt, hogy nem hagynak sz@rban a nagy kánikulában sem. A cég is jó referenciákkal rendelkező 20 éve piacon lévő cég. Csak hát annyit hallani, hogy "ne vegyél csak Mitsu-t, Totsibát stb". De ezeket, ebből a pénzből nem tudom kihozni. Ezért érdeklődöm a tapasztalatok után... Az 5 év gari, azért elég vonzó!

Telefonon kértem még más cégektől is ajánlatot, és ebben az árban, szintén Nord, Gree, HD volt az ajánlat.

2016. máj. 14. 14:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Olcsón nyilván a szart adják, ezért inkább a jó ár-érték arány keresését javaslom. A Midea-t és a Gree-t ajánlom.
2016. máj. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!