Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mobil klimat tudok ablakuvegen...

Motta kérdése:

Mobil klimat tudok ablakuvegen kivezetni? Hiaba van lyuk az ablakon, a csonek a vegere nem kell egy konzol? Amira ra lehet csatlakoztatni? Nem akarom nyitva hagyni az ablakot klima mellett.

Figyelt kérdés
2016. jún. 2. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk az irodákban egy műanyag Dobozszerű van az ablakba betéve. ha nincs használatban a klima, lehet beledugni egy zárősapkát. Elég randa :) Viszont találtam egy ilyent:

[link]

2016. jún. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 vatafak ***** válasza:

ezen csak egy ablakos tud segíteni. kisebbre vágja pl az üveget így alulra be lehet szerelniegy műa/fa/szendvicspanel lapot amibe be lehet vágni egy fogadónyílást a csőnek

persze az újfajta thermoüveges műa ablaknál nem ilyen egyszerű valszeg

2016. jún. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.az a baj,h akkora zaj van nyitott ablaknal,mindenkeppen csukva szeretnem hagyni.nem nagyon ertem mit kell a kivagott uvegbe tenni.mert eppen azt keresek.uveget azt kivagjak,de arra kellene valami konzol vagy nem tudom.ez nekem a bajom.
2016. jún. 6. 10:56
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Az üvegen lévő dobozt teszik az üvegbe. Ha nincs használatban a klima, van hozzá egy másik doboz, amit beledugsz és az elvileg zárja a lyukat.

2016. jún. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam!koszi!:)
2016. jún. 6. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!