Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi a pontos típusa a belinkelt...

Mi a pontos típusa a belinkelt képen látható Elekthermax elektromos sütőnek?

Figyelt kérdés

[link]


Addig nem kapok hozzá alkatrészt, amíg nem mondom meg a boltban, de sajnos nem találok semmi más infót rajta, csak hogy ELEKTHERMAX, de hogy azon belül mi a száma, vagy altípusa, vagy akármi, azt nem tudom.



2016. aug. 29. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
nagykonyha@elekthermax.com
2016. aug. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy megnézed otthon a hátulján, vagy elviszed/elküldöd a fotót.
2016. aug. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már néztem. Nincs a hátulján egyetlen betű, sem szám, sem semmi.
2016. aug. 30. 07:29
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi se tudjuk elolvasni ha nincs rajta.
2016. aug. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oké, lehet rosszul fogalmaztam meg, mit szeretnék. Azt hiszem, hogy az enyémen nincs csak rajta ez az infó. Lehet, hogy cserélték a hátlapját, vagy lejött róla a cimke, vagy tudomisénmiarák. Ettől még másnak, aminek ilyen sütője van, lehet könnyedén le tudja olvasni az övéről. Vagy valaki ránézésre vágja, hogy ennek mi a száma/típusa/jelzése.
2016. aug. 30. 10:38
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha csak annyi volna a gond hogy ebből 2 különböző típus van ami ránézésre felismerhető, akkor nem volna miről beszélni.

Értem a problémád, csak te nem érted hogy amit neked említettek a különféle altípusokkal, az nem csak annyiban különbözik hogy azt egy fotó alapján bárki rávágja.

Tehát lehet hogy az enyém úgy mutat a konyhában mint a tiéd, csak éppen más cucc kell bele.

Egyébként már a boltban is megkaptad volna amire szükség van.


Egyébként mi kell hozzá, hátha előrébb jutunk valahogyan.

2016. aug. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A fogantyú egyik szélén levő hőszigetelő bakelit törött el.
2016. aug. 30. 22:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Közelről fotózd le, vagy kérj meg valakit hogy szerelje le és mehetsz a tárgyi bizonyítékkal az üzletbe.
2016. aug. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez is megtörtént. Bementem az Orczy-ba, vittem magammal a fogantyút, az eltört bakelit véget, meg a másik, épen maradtat is. Közölték, hogy PONTOS típus nélkül nem tudnak segíteni. Inkább nem volt kedvük szerintem. Arra sem voltak hajlandóak, hogy nézzünk egy másik típusű fogantyút, aminél a csavarok távolsága azonos.
2016. aug. 31. 07:10
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha ott birkák akkor próbáld máshol.

Pl. itt:

[link]

Felhívod, elmondod, emailt küldesz, stb.

2016. aug. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!