Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen porszívót ajánlotok?

Milyen porszívót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Gorenje Ocean III volt, 1800W 400W szívó teljesítmény ,porzsák nélküli.


Már 4 éve lassan, hogy vettük le szeretnénk cserélni. 30ezer alatt volt a Media Marktba.


Nézegetem neten a porszivokat, de nem találok semmit ami megközelítené. Vagy teljesitményben vagy árban rosszabbak vannak.


Ti mit használtok?


2016. szept. 2. 12:10
 1/4 A kérdező kommentje:
2 Husky mellé.
2016. szept. 2. 12:15
 2/4 anonim válasza:
Spitzem van, nekünk egy Samsung Airtrack Plus 2000 wattos porszívónk van, meg vagyok vele elégedve, de persze 2-3 naponta muszáj használni. 2000 watt alatti porszívót semmiképp se vegyél, legalább legyen 2000, de minél több, annál jobb. Inkább szánj rá egy kicsit több pénzt.
2016. szept. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Osszeségében nem az szamit hogy hány Wattos, hanem hogy a szívóereje mekkora (ugyan ugy Wattban megadva)


Nézegetem és van olyan 1200Wattos porszívó aminek 200 wattos a szivoereje, de van olyan is ami ugyan ezt a teljesitményt 1800watton csinálja....ergó tobbet fogaszt, de nem hatékonyabb a takarítás vele.


Ezért voltam megelégedve a Gorenjénkkel...

[link]

2016. szept. 2. 12:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van:


[link]


Több mint 1 éve megvan, és azóta semmi gondunk vele, tökéletesen működik! Előző porszívónk egy Zanussi volt, ami 8 év után ment tönkre végleg, azelőtt pedig kb. 10 évig szintén ETA volt, így édesanyám tapasztalatból nagyon bízott az ETA-ban, ami eddig nem is okozott csalódást, tökéletes, bátran ajánlom! :)

2016. szept. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!