Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » LG FH4A8FDH8N mosó-szárítógépe...

LG FH4A8FDH8N mosó-szárítógépet szeretnék vásárolni. Kinek mi a tapasztalata, véleménye a termékről? Köszönöm előre mindazoknak, akik veszik a fáradságot a válaszadásra!

Figyelt kérdés

2016. okt. 10. 19:46
 1/2 anonim válasza:

Ha kéttagú a család akkor jó.

Különben nem annyira jók ezek az egybeépitett gépek.

Nézd meg 9 kg-ot mos 6-ot szárit .

Inkább vegyél külön ,és ha nincs helyed akkor mehet egymás tetejére.

Mondjuk én többet LG-t nem veszek.3 év után tönkrement a mosógépem.

2016. okt. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tocek válasza:

Én csak egyet tudok mondani:

Nagyon jó! Nem kell elhinni mindent! Ha valaki a felső 10000 tagja, és hatszobás lakásban lakik és van külön mosókonyhája, az vegyen külön mosó és külön szárítógépet! Nekem LG 9/6-os mosószárítóm van, nagyon szépen teszi a dolgát. Mos, szárít, és mindezt szép csendesen! Természetesen ki kell tapasztalni, hogy milyen anyagnak mennyi időt kell száradnia, de minden újdonságot tapasztalni kell. Olvastam máshol, hogy büdös a levegő és a ruha szárítás után - ezt mi nem tapasztaltuk! Azt is olvastam, hogy folyik a fürdőszoba falán a pára - nálunk ez sem tapasztalható! a fürdőszoba 2,5 x 4 m. Én egyet tanácsolnék : nyugodtan vegye meg mindenki, aki nem akarja telerakni a lakását szárítókkal!

2016. nov. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!