Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ma vettem egy LG Smart TV-t...

Ma vettem egy LG Smart TV-t és ugye wifis hozza is tudtam csatlakoztatni csak egy gond van hogy nem talalom a böngészőt sehol sem, de a youtube megvan es mukodik is. Hogyan talalom meg a bongeszot?

Figyelt kérdés
Hol van a bongeszo a tvn ?

2016. okt. 20. 21:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ott van az alsó sorban: Internet!

[link]

2016. okt. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2016. okt. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
www ikon de TV- böngészővel netezni onszopatas :D
2016. okt. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Elvezem ezeket az embereket akik vesznek "SZMART" tevet es azt hiszik lehet rajta bongeszni :-D
2016. okt. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem minden smart TV tud böngészni még ha wi-fi van is rajta.

A mienk olyan, de ahogy fentebb írták nagyon gyatra, pedig jó TV-nk van, azonban manapság nagyon nagy teljesítmény igényes weboldalak vannak és TV az nem számítógép. Nem érdemes erőltetni.

2016. okt. 21. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És nem lehet valahogy rá tölteni a böngészőt? Mert utanna eztem es az en tvmen nincs.
2016. okt. 21. 06:50
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
A Smart TV vel lehet böngészni, bár nem ez a legfontosabb funkciója. Megfelelő egér-billentyűzet eszközt kell hozzácsatlakoztatni, és akkor már nem olyan nehézkes, mint a hozzá adott "irányítóval".
2016. okt. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"..A Smart TV vel lehet böngészni.."

Már fentebb írtam egyszer, NEM minden smart TV alkalmas a böngészésre! Általában adatlapokon azt külön feltüntetik ha lehet.

Ennek amúgy legtöbbször hardver okai vannak, hiszen a böngészés nem csak processzor teljesítményt kíván hanem pl RAM-ot is.

Ha utólag lehet rátenni akkor app boltban lehet letölteni, ha nem, akkor a TV nem képes rá. De ahogy írtuk ez egyiknek se erőssége, szóval ne sajnáld. Az enyém egy középkategóriás Samsung, de inkább bosszantó a netezés vele, mint élvezetes.

2016. okt. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

LG webos 2.0 tévével borzasztó idegesítő a böngészés. Jobb lett volna ha nem is lenne benne.

Ajánlok egy Windows10-es mini PC-t 4GB rammal, hdmi videoval, blutyi billengyűzet/touchpad kombinációval. Már olyanok is vannak hogy az egész PC egy HDMI sztikk formátumú.

2016. okt. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor semmiylen modszerrel nem lehet ra bongeszot tenni?
2016. okt. 22. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!