Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Bosch Tassimo kapszulás...

Bosch Tassimo kapszulás kávéfőzőről van valakinek valamiféle tapasztalata? Kapszulákat néztem, hát elég drágák hozzá.

Figyelt kérdés

2016. nov. 14. 20:34
 1/2 Salx Narval ***** válasza:
Attól függ milyen kávét szeretsz pl a Jacobs espresso 4000Ft 32db 125Ft/csésze ez szerintem nem olyan durva és elég jó kávé. Ha viszont szereted ezeket az ízesített csokis, vaníliás, tejszínes cuccokat akkor bizony drága. Én az ízesítést magam tenném bele és kávéból a sima espressot venném, mármint ha így szeretném a kávét. A nagyobb kiszerelések általában jobban megéri mint a kisebbek. Hát hirtelen más nem jut eszembe. Egyszer ittam ilyen kapszulás Jacobsot, hát nem olyan mint amit rendes géppel főztek, én igazából az erős olaszosan készített kávékat szeretem amit "karos gépen" főztek.
2016. nov. 15. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értelek, köszi!:)
2016. nov. 16. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!