Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mikrohullámsütőben van egy...

Mikrohullámsütőben van egy kerámia biztosíték, cserélhetem üveg biztire?

Figyelt kérdés
Nem kapcsolt be a mikrom még az órát sem mutatta,ismerősöm mondta hogy szedjem le a hátulját s ott van egy bizti,és próbáljam meg kicserélni.Néztem jó pár helyen de csak üveget kaptam 8A 250V,a kerámia is ilyen volt.Nos betettem az üveget és mutatta is az órát de amint mikooztam ki is vágta a biztit megint.2 szer próbáltam 2 konektorban.Esélyes hogy nem a biztosíték lehet a hibás ?Mert akkor nem kergetek megfelelő biztit,akkor veszek egy új sütőt.Köszönöm
2016. dec. 8. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld még ki lassú kioldású biztivel is, ha azt is elolvasztja akkor komolyabb bajok vannak.
2016. dec. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem értek ezen a dolgokhoz...s olyat hol kapok ?
2016. dec. 8. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahol eddig is vetted a biztit, csak mondd meg az eladónak, hogy lassú kioldásút kérsz.
2016. dec. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézz be a sütőtérbe, van ott egy negyzetes lap, ha az meg van égve akkor ki is fogja myomni.
2016. dec. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!