Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Az alábbi mosogatógépről vagy...

Az alábbi mosogatógépről vagy AEG márkáról valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés

Karácsonyra mosogatógépet szeretnék vásárolni. 12-13 terítékeseket néztem, az alábbi típust szemeltem ki: [link]

Nem volt túl sok időm tájékozódni, de jó véleményeket olvastam róla, viszont mind frissek. A tartósság, minőség is érdekelne.

Valakinek tapasztalata az AEG márkáról, esetleg használja valaki régebb óta ezt a típust?



2016. dec. 16. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:

ezzel konkrétan nincs, de van egy AEG mosógépem szerencsére amikor vettem volt hozzá egy kiterjesztett garancia opció 5 év, mert néhány év után elromlott és 60 ezer lett volna a szerviz. Ugynúgy van egy AEG szárítógépem és az néhány hónappal az 5 éves garancia után romlott el. Most javították. Szintén panel csere 60 ezer.

Én Aeget többet nem veszek. bár állítólag mindet úgy programozzák hogy 5-6 év után tönkre menjen de akkor inkább olcsóbbat veszek.

2016. dec. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
AEG az electrolux prémium terméke.
2016. dec. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Végül megvettük. 2 napja van bekötve, eddig 5x használtuk. Gyönyörűen mosogat, általában a 30 perces program is elég, mindent levisz. Fogjuk is a fejünket, hogy mi a francért nem vettünk hamarabb. A szilveszteri főzésnél óriási segítség volt, 4x is ment.

Reméljük hosszú távon is jó tapasztalataink lesznek vele.

Búék! :)

2017. jan. 1. 02:37
 4/4 anonim ***** válasza:
AEG- ben nem fogsz csalódni BUÉK
2017. jan. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!