Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van 1 elektromos beépíthető...

Christi/an kérdése:

Van 1 elektromos beépíthető sütöm,1 kerámialap, és egy elszívó. Egy elosztottól, vagy kettőből vigyem át az 5 szálat? (3xfázis,1xföld,1+null). Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

A házban bent van a három fázis. 5x kábel fut a falakban(3xfázis, 1xföld és 1+null.).

A konyhában az egyik oldalon nincsen se vezeték és se dugasz(konnektor).De szeretném át vezetni a másik oldalra.

Hogy csináljam meg a (konnektort). Normális esetben csak három szál fut (1xfázis,1xnull,1xföld).

A konyhában (másik két fal) fent a falon van két kábel doboz bent a falban, ahonnan elehetne vezetni a kábelt tovább.

A sütőmnek rendes dugója van meg az elszívónak is,néztem. De a kerámialapot be kell kötni majd.

Mi lenne a legjobb megoldás?



#sütő #villanyszerelés #beépíthető sütő. beépíthető kerámialap #indukciós.elszívó.
2017. jan. 23. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha jól értem a kerámia lap 5 vezetékes.

Akkor ennek a leágazásánál rá lehet kötni a másik oldalra menő vezetékeket a kerámia laphoz.

De a keresztmetszetének ill anyagának meg kell egyeznie!

R+0+F ezt bárhonnan le tudod vezetni (elágazó doboz) csak szintén egyezzenek meg!

2017. jan. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A kerámia lapomon 4 vezeték van meg néztem.

1xbarna, 1xfekete,1xkék, és a föld(zöld sárga)Én nem is próbálnám ezt be kötni(garancia miatt).

Át vezetni a másik oldalra és esetleg a dugaszolást megcsinálni(konnektort).Hogy elég legyen a sütőnek meg az élszívónak. És utána hívnám a villany szerelőt a garancia miatt...

2017. jan. 24. 10:41
 3/3 anonim válasza:
én tennék fel biztosítékot a sütőnek.
2017. jan. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!