Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Jo, ha a hutoszekreny maxon megy?

Jo, ha a hutoszekreny maxon megy?

Figyelt kérdés
Mar honapok ota (kb 4-5) maxon, 7esen megy a hutonk... most vettem eszre, hogy a mehutoben all a jeg... A lakotarsam szerint ha csak 4-5oson porog, megromlanak benne a kajak... En ezt nem vettem eszre, es szerintem nem jo, hogy maxon megy. Szerintetek?
2017. márc. 13. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:

hulyeseg maxon jaratni, semmi ertelme.


olyan 4-5 foknak kell a hutoben lenni, a legtobb huto ezt 2-es, 3as fokozaton tudja.


Hogy a melyhutoben all a jeg az nem a fokozat miatt van, ott minusz 20 fok van alapbol, es ha sokat nyitogatjak akkor hamar jegreteg keletkezik a levego paratartalmabol.

2017. márc. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is teljesen felesleges. Van egy ilyen ismerősöm, minden olyan jéghideg nála a sima hűtőrészben, mintha a fagyasztóban lett volna :)

2-esen szokott lenni nálam kb. És teljesen jó hideg van.

2017. márc. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Betettem egy szobai digitális hőmérőt, és addig játszottam vele, ameddig a fentről második polcon 5-6 fok közötti lett a hőmérséklet. Ez valahol épp csak a 3-as állás alatt volt. Maxon járatni azért sem jó, mert az önleolvasztó hűtők hátfala nem tud leolvadni, és pár hét alatt vastagon eljegesedik.
2017. márc. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szirty ***** válasza:

Olvasszátok le teljesen róla a jeget (késsel piszkálni a jeget TILOS!)

Amikor minden jég leolvadt takarítsátok ki.

Utána be lehet kapcsolni kisebb fokozaton.

2017. márc. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!