Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Érdemes mosogatógépet használni?

Érdemes mosogatógépet használni?

Figyelt kérdés
Eddig teljesen kimaradtak az életemből a mosogatógépek. Ugyan olyan jó vagy esetleg jobb a kézi mosásnál? Megéri ezeket a gépeket hasznáni?

2017. máj. 12. 15:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Megéri ha pl nem akarsz elmosogatni pl egy karácsonyi vacsora után. Vagy ha vendégségbe mennek hozzátok. Vagy csak ha simán nincs kedved mosogatni leöblíted és bepakolod a gépbe őket, aztán ha összegyűlt annyi elindítod és tökéletesen tiszta lesz.
2017. máj. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
9%
Ilyen kérdést hány évesev teszel fel ? Válasz :nagyon jó, nem adnám oda semennyiért. Mosógéped van ? Érdemes használni , vagy kézzel mosol ?
2017. máj. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%
Határozottan igen! Szerintem a kezi mosogatásnál nagyságrendekkel jobb, és rengeteg időt megspórolhatsz vele, főleg egy 4 személyes család esetén.
2017. máj. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#2 19 éves vagyok, de a 43 éves anyukám sem használt még mosogatógépet.
2017. máj. 12. 16:06
 5/16 anonim ***** válasza:

Arra való, hogy megkönnyítse az ember életét, így van létjogosultsága. Azért egyszerűbb berakni ebéd után az edényeket a mosogatógépbe és 1 óra után kivenni szárazon, mint a mosogató felett állni és súrolni.

Nem mindenkit lehet meggyőzni a hatékonyságáról, másoknak meg drága, valaki szerint meg vegyszerek maradnak az edényeken. Nekem annyit jelent, hogy a mosogatással telő időt mindennap megspórolom, öttagú családnál már nem mindegy.

2017. máj. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy hány ember után kell mosogatni.

2 ember után szerintem felesleges, napi 5, max 10 perc és letudjátok.

Ha nagyobb a család akkor már van értelme, de én olyan mosogatógéppel még nem találkoztam, amelyik tökéletes eredményt produkált volna.

2017. máj. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekünk van.

4-en vagyunk és van h anyum is elindítja van h én is!

Persze nem pár db tányérért,hanem ha összegyűlik az adag


ha egyszer lesz saját házam/lakásom akkor tuti h én is beszerzek egyet

2017. máj. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Miert vannak a valaszok lepontozva? Nem hasznos a velemenyunk? Megis melyik resze nem az? Vagy pusztan csak nem tetszik?

Mi a problema?

2017. máj. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Kedves 2#

Közben kaptam egy részletest választ privátban ahol leírták nekem, hogy mért érdemes mosogatógépet használni és, hogy mit a hátúlütői... Te csak annyit írtál le, hogy érdemes, amivel nincs probléma, csak elég lenéző/bunkó hangnemben tetted azt... így nem tudom mit vártál...


A többiektől megköszönöm az értelmes válaszokat.

2017. máj. 13. 20:06
 10/16 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek, az "észrevételt" a 3#-as kommentelő tette. Neked nem pontoztam le a válaszodat... Senkinek sem, csak a 2. kommentelőnek...
2017. máj. 13. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!