Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Electrolux EWT 1062 TWD...

Electrolux EWT 1062 TWD mosógépem ma úgy néz ki meg szertné magát adni. Mi lehet a hiba és mit tudok ezzel kezdeni? (Bővebb lent)

Figyelt kérdés
Ma mosás közben megállt, félbehagyta a mosást és elkezdett csipogni és a start érintőgomb felett lévő világító sáv-ugye normál esetben sárgán világít-most pirosan villogott. A vizet nem szivattyúzta le és amikor kiszedtem a ruhákat, kipróbáltam a funkciókat hogy a többi működik-e fel sem töltötte vízzel, csak először elindult pár másodpercig rendesen majd szépen lassan leállt. Én úgy gondolom hogy valószínűleg a szivattyú romolhatott el de nem tudom. A szervízet holnap szerintem fel fogom azért hívni de kiváncsi vagyok, hogy ti mit gondoltok és, hogy egyáltalán kell-e ide szervíz. A használati útmutatóban ilyen hibalehetőségről nem ír.

2017. máj. 17. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha úgy indítottál el másik programot hogy a start gomb megnyomása előtt volt víz a dobban akkor azért nem szívott már vizet mert már volt a dobban. Viszont próbáltál centrifuga vagy ilyesmi programot? Mert onnan lehet megtudni hogy szivattyú hiba-e vagy sem. Ha nem megy le a víz akkor szerintem kell szerviz. Írt ki valamilyen hibakódot?
2017. máj. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem volt víz előtte a dobban. Igen próbáltam a centrifugát is és a többi funkciót is de egyik sem működött.
2017. máj. 21. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!