Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Valami futó program felvillan...

Valami futó program felvillan egy pillanatra majd el is tűnik egyből, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Pár napja internetről próbáltam leszedni egy játékot de ezzel együtt sikerült sajnos leszedni pár vírust is :(

Volt egy Trójai, és egy vebböngésző módosító is.. hosszas "küzdelmek" után sikerült ezektől megszabadulni..

Néhány nappal később viszont észrevettem hogy például amikor fullscreen módban játszok, akkor néha a gép magától leviszi a játékot kisablakba, és ezzel egyidőben

felvillan alul egy program ikonja, mintha a háttérben futna/próbálna futni... Azon gondolkozom lehet még mindig a vírusból maradt valami.. A Windows defender nem észlel semmit, bár ettől még nem biztos hogy nincs baj, mert például az előző vírusokból is volt olyan amit nem vett észre.. Sajnos nem tudom milyen program lehet, mivel kb. fél másodpercre villan fel, még nem sikerült le screenshotolnom. Annyit tudok hogy egy világoskék kocka alakú ikon és benne van egy fehér nyíl szerű valami.. (a nyíl olyasmi mint valami relációs jel (<)) Gondolom most ebből a leírásból senki nem jött rá, hogy melyik programról lehet szó, de ha mégis, vagy ha van ötletetek hogy mit csináljak ilyenkor akkor azt légyszi írjátok le!

(egyébként Windows 10-em van ha ez számít)



2017. jún. 26. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Én újraraknám
2017. jún. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez próbáld meg lefuttattni, rendet rak.

[link]

2017. jún. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mellékesen a Windows Defender mellé Windows10-re kell a Malwarebytes Free is.

Innen letölthető.

[link]

2017. jún. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pozitív hírek! :D A felvillanó program a Windows shell volt, ami ugyan máig nem derült ki, hogy vajon mi nyitotta meg, de ez már nem is fontos.. Merthogy, letöltöttem a Malwarebytest, meg még 1-2 progit amik figyelik mi fut a háttérben, és ösz-visz ezek 47 fenyegetést találtak a gépen... ez a szám már önmagában is elég durva ráadásul ezeknek, az emlitett felvillanó ikonon kívül, semmi "tünetük" nem volt.. Na mindegy a lényeg hogy már minden rendben, és köszönöm a sok segítôkész kommentet! :)
2017. júl. 22. 14:10
 5/5 anonim ***** válasza:
A Windows Defender magában nem elég Windows10-re, a Malwarebytes-szel viszont jó párost alkotnak.
2017. júl. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!