Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Olcsóbb árkategóriában,...

Olcsóbb árkategóriában, milyen mosogatógépet érdemes venni? Tapasztalat pro vs kontra!

Figyelt kérdés
5 személyes családnak hány terítékest érdemes venni?

2017. júl. 10. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Inkább a bio-mosogatógépet, az az asszonyt és a kölköket biztassad házimunkára, de neked sem lehet tilos e feladat:)))


Telefon nyomkodása helyett mosogatás...családi program;)

2017. júl. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora helyed van! Nekünk csak 45 cm hely volt ezért 9 terítékes fért el. Abba is befért a serpenyő tepsi lábas ,fazék! Négy tagú családot kiszolgált 18 éve megy! a lényeg kevés programja legyen,én mindig egyet használtam és ne legyen LCD panelje,mert könnyen meghibásodik és dobhatod ki a mosogatógépet! Nekem az Electrolux vált be,de Gorenjet is kapsz már 60 ért
2017. júl. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
pofibuki jogos a válasz ,amúgy én vagyok az anyuka:) mivel megyek vissza dolgozni ősszel,mert lejár a gyes úgy gondolom ezt megérdemlem mikor délután hazaérek a munkából ennyi segítségem legyen. Nem egy több száz ezres dolgot szeretnék.
2017. júl. 13. 10:52
 4/5 anonim ***** válasza:

# 3


Én vallom, hogy mindenki mosogasson el maga után ( esetleg hol egyik-hol másik szerencsés ), nem nagy kaland és legalább felkészülnek a kölkök az egyedülállóságra, ami fontos manapság;)


Ez csak ellustítja az emberek jelentős részét és az lesz a duma: Jaj, majd berakom a gépbe, hagyjál!:DDD

Mi lenne az ilyenekkel, ha a pataknál kellene a ruhát mosni szerinted? Pucérság:DDD Mosigép az még oké, nem is vitázom, de a másikat sose vennék...emelje fel mindenki a fenekét e feladatra:))

2017. júl. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van néha Bosch is 70 ezer körül, utoljára ennyiért láttam valamelyik nagy-áruházban, úgy emlékszem Auchan-ban A legegyszerűbb programút válaszd, elég, ha 3 van, már azzal is elboldogulsz. Mert az előttem szóló írta, mennél bonyolultabb, és digitális, annál hamarabb elromlik. Ha sokat főzöl, válassz 12 terítékest, ha hétvégén csak, akkor a kisebb is megteszi, legfeljebb elindítod 2X hétvégente.
2017. júl. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!