Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ipl szőrtelenítőt használó...

Ipl szőrtelenítőt használó nők és borotválkozók ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

Most vettem egy gépet. Kérdésem lenne, hogy a kezelés elé írt borotválást ti mikor csináljátok? Közvetlenül a kezelés előtt vagy mondjuk 1nappal előtte?

Illetve... én egész életemben gyantáztam, borotválni pontosan hogy kell?



2017. szept. 11. 08:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy a lényeg, legyen vmennyi szőr a testeden ahogy csinálod, mert a fény ott megy be a szőrtüszőhöz, ha nincs szőr kibújva ami úgy 1-2mm akkor nem lesz hatásos, de ha szalonba mennél jobban megérné.
2017. szept. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az én IPL gépemnél a használatiban azt írják, hogy 3 napot kell várni a kezelés előtt, mert akkor nő meg a szőr kb. 1-2 mm hosszúságúra, amikor a legoptimálisabb kezelni.


Az előző hozzászólóval ellentétben szerintem a szalon kevésbé érné meg. Az én gépem 35.000 Ft volt, és 100.000 villanás van benne, ami több, mint egy tejes kezeléssorozatra elég az egész testre. Szalonokban (a jobbakban) egy teljes láb kezelés 200-300 ezer Ft is lehet, és ez csak egy kezeléssorozat és a többi testrészed nincs is kezelve...


A borotválás nem nehéz,csak használj habot. :)

2017. szept. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!