Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ontisztito sutorol velemeny?

Ontisztito sutorol velemeny?

Figyelt kérdés

Megeri olyat venni?

Ha igen milyen fajtat?


Tapasztalatok?


2017. szept. 19. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát nézd, a többség nem takarítja a sütőt túl gyakran, nem is szokták figyelni, hogy mennyi zsír rakódott le a sütő falára. Nyilván évente-félévente mindenki nekiesik és kisúrolja, de az nem olyan megterhelő. Meg persze ha kifolyik/kisül valami. De egyébként nem foglalkoznak ezzel.

Ha neked fontos az, hogy MINDIG ragyogó, tiszta, illatos és zsírmentes legyen a sütő, akkor vegyetek öntisztítót.

Típusokról sajnos nem tudok tanácsot adni, mert az én ismerőseim között senki nem használ ilyet, csak hagyományosat. Nekem mindenesetre szimpatikus, hogy környezetbarát (elvileg ugye egy pohár vízzel működik), de nem tudom, ez a módszer mennyire hatékony.

Várom én is a tapasztalatokat, akinek ilyen van.

2017. szept. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!