Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen olajsütőt ajánlotok?

Milyen olajsütőt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy olajsütőt, de nem tudom, melyiket vegyem. A fő szempont a könnyű tisztíthatóság (pl kivehető tartály), nagyobb kapacitás (tehát nem egyszemélyes mini sütö), jó ár-érték arány.

Nézegettem ilyen légkeveréses meg olaj nélküli sütőket is, de azok terén semmi tapasztalatom nincs, elég bizonytalan vagyok azokkal kapcsolatban.


Ti tudtok ajánlani valamit? Nektek melyik vált be?


Köszi, válaszoltok. :)



2017. szept. 24. 15:51
 1/4 anonim válasza:

Szia!


Én most vettem pont egy olajsütőt, nagyon király. Nem hallottam még róla, de belga márka, Fritel a neve. Nem hiszek az olajnélküliekben. Ebbe kell olaj, de nagyon szeretem, hogy nem ég meg benne az ételmaradék és nagyon gyors, mindent lehet benne sütni. Én azt a fémet vettem, ami digitális vezérlésű, azt tudom ajánlani.

2017. szept. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!


Valami típusszámot tudsz írni? Próbáltsm keresni, hogy melyikre gondolhatsz, de nem találtam. Honnan vetted? Még én sem hallottam erről a márkáról.

2017. szept. 27. 12:24
 3/4 anonim válasza:
Persze, Fritel Frytastic 5571 a neve és a fritoz.hu - n vettem, de extreme digitalnál is van, de ott drágább szerintem.
2017. szept. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ez tényleg jónak tűnik. Hmm...:)
2017. szept. 28. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!