Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » ESL6200LO mosogatógép, gyakran...

ESL6200LO mosogatógép, gyakran megállt mosogatás közben, most pedig már el se indul. Mit érdemes megnézni, még mielőtt szerelőhöz fordulnánk?

Figyelt kérdés
A bejövő vízrészt megnéztük, mert volt már hogy azért állt le.
2017. nov. 7. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Beállítottátok vízszintbe? Mert az alsó részén van egy tálca, ami az esetlegesen kifolyó vizet felfogja, viszont ott van egy érzékelő, ami leállítja a gépet, ha sok a víz. (remélem, érthető)
2017. nov. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Így konkrétan nem tudom hol van tálca,de ma kiderül.
2017. nov. 8. 15:46
 3/5 A kérdező kommentje:

Megnéztem és érdekes. Mert van egy hengeres kifolyó szűrő rész,ami kivehető és van körülötte egy fedél. Namost úgy hozzáfértem a szűrőn körül lévő részhez, gondolom erre céloztál. És volt ott két dolog,amit nem is értem hogy kerülhetett oda,ha ott a szűrő..:)

Most teszteljük a működést..

2017. nov. 8. 21:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem a szűrő körülire gondoltam, hanem a gép legalján van, csak kívülről lehet hozzáférni, nálunk szerelő állította be, mert elfelejtettük vízszintezni.
2017. nov. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na megnézte szerelő végül, és a bejövő részen van valami műanyagos rész,ami el volt vízkövesedve egy alkatrész (nem a szűrő).
2017. nov. 9. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!