Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Duracraft páramentesítő p1...

Vo63 kérdése:

Duracraft páramentesítő p1 hibakódot ír ki nincs lefagyva és teljesen tiszta. Indítás után egy pillanatra elindul a ventillátor, majd leáll, azután nem csinál semmit. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

2017. nov. 17. 15:49
 1/2 F-TEAM válasza:
Épp most küzdök ezzel a problémával. A berendezésen belül a radiátor lapra van felszerelve egy érzékelő egység, amit a készülék szétszedése után lehet kiemelni. Egy fehér műanyag kockába van beépítve 1 páraérzékelő (Conrad-ban beszerezhető 3000 Ft) és 1 hőérzékelő ellenállás (200 Ft gyufafej nagyságú és ezt műszerrel ki lehet mérni 15 Kohm) Nagy a valószínűsége, hogy a páraérzékelő a roszz,ezt kell kicserélni. Próbálni lehet ennek a helyére betenni egy 20 kohm-os potit amit kb.12-17 kohm-ra kell állítani. Így elindul a berendezés, de nem tudja mérni a páratartalom változását. Ha lenne kérdés szívesen válaszolok. Üdv F-TEAM
2018. jan. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem is ez a problémám. P1 kódot ír ki a gép.

F-Team nagyon jól leírtad mit kéne csinálni de sajnos én nem merek ennyire bele nyúlni. Kitisztítottam amit lehetett de ennyi.

Tudna nekem javasolni szervízt Pécsen vagy a környéken?

2023. jan. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!