Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen olajsütőt vegyek...

Milyen olajsütőt vegyek melyik márkák a legjobbak?

Figyelt kérdés
2017. nov. 19. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk a Tefal Actifry készülékünk van, ami valóban 1 kanál olajat használ, mert fogatja/keveri a húst. Hátránya, hogy eddig 2 új átlátszó fedelet kellett venni hozzá, mert elrepedtek, valamint most a 3. motor van benne és így már kissé drága.
2017. nov. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szerencsi Viktória válasza:
Mi egy kb. 30 éves Tefal-t használunk. A maiakhoz képest fapad, de örök darab. Persze, ilyet már nem kapsz...
2017. nov. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nagyon ajánlom azt, amit időnként a Lidl-ben lehet kapni. Saját márkás Silvercrest. 15 ezer körül szokott lenni.

Viszonylag tisztítható, árát mindenképpen megéri. Igaz 3 liter olaj kell bele, de 2800W-os, szóval pár perc alatt felmelegíti. Nagyon finom sültkrumplit csinál 5 perc alatt. Vettem hozzá tejfül ízű sültkrumpli fűszert, hát mindenki aki kóstolja, azt mondja, hogy csinálom, ilyet még nem evett :)

És nem szívja magát tele olajjal a krumpli, mivel a nagy mennyiségű olaj nem hűl vissza. Szeretem az olyan eszközöket, amik nem a spórolásról szólnak.

Most másfél éves, de amikor volt pár hónapja a Lidl-ben, már vettem belőle egy ugyanilyet, amikor elérkezik az idő, hogy nem tudom normálisan megtisztítani, már meg is van az utóda, ami persze ugyanilyen :)

2017. nov. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!