Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Zanussi önleolvasztós hűtőnek...

Zanussi önleolvasztós hűtőnek a fagyasztó részét kül[n le kell olvasztani?

Figyelt kérdés
Hűtő része működik, de a fagyóban vastag jégréteg van. Ki kellene húznom a hűtőt a konnektorból hogy kiolvadjon?
2018. jan. 13. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy egy kompresszoros vagy két kompresszoros. Ha az utóbbi, akkor ha csak a normál hűtőrészt akarod leolvasztani, akkor nem kell a fagyasztót is. Ha csak egy kompresszor van benne, akkor értelemszerűen le fog olvadni mindkét rész.
2018. jan. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű, húzd ki a konnektorból, pakolj ki belőle mindent és már olvad is lefelé. Én szoktam segiteni neki egy edény forró vizzel.
2018. jan. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mennyi idő kell neki a kiolvadáshoz kb? Még soha sem olvasztottam le, ezért nem tudom.
2018. jan. 13. 18:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát azért ne legyél már ennyire...

Kb mennyi idő alatt lakik jól az ember.

2018. jan. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!