Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Midea inverteres split klíma...

Midea inverteres split klíma vélemények?

Figyelt kérdés
Most tavasszal kerül sor a beköttetésére. 190 eft lesz cakk pakk 2 méter cső szerelésig, amiből szerintem meg is lesz a szobámba. Esetleg van ebben az árfekvésben jobb minőségű is? Mindenki válaszát előre is köszönöm!

2018. febr. 4. 13:47
 1/5 gabesz147 ***** válasza:
100%

Egy másik ilyen kérdésre küldött válaszom, tavalyi ajánlat a szerelőtől:


Tavaly szereltek nálam, egy szerelő ajánlatai között a Mideát is írja, általánosságba, de Midea a lényeg, azt hiszem, én végül is Gree-t rakattam be, de ezt is javasolja.

Az akkori ajánlata:


Az olcsóbb árkategóriában javaslom az MDV-t.

Midea utángyártott, 135.000,-Ft; 5 év garancia.

Nord Sonora wifi-s 140.000.-Ft 5 év garancia (Gree utángyártott )

C&H szinten wifi-s; Gree utángyártott 140.000,-Ft 5 év garancia.

Gree Comfort + ,nagyon jó fűtés 5 év garancia 165.000,-Ft.

Daikin Ftx35 KM 3 év garancia, nagyon csendes 168.000,-Ft.

Kb ezeket szoktam ajánlani, nem szokott velük gond kenni.

2018. febr. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gabesz147 ***** válasza:
Az előbb lemaradt, plusz 40-e a szerelés.
2018. febr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem rossz a midea, gondolom 3,5-ös gépről van szó, van olcsóbb is ha érdekel és minőségben is jobb. Ha kell megadom a szerelőm számát privátban és kérhetsz tőle ajánlatot, rosszul nem járnál szerintem. Nem is baj ha több ajánlatot kérsz be, még akár 20, 30 ezer is lehet a differencia. Mondjuk ha ez 2,5-ös klíma akkor baj van-
2018. febr. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 3. válaszolónak : miért baj ha 2,5-ös..? Egyébként erről lenne szó : [link]
2018. febr. 13. 14:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert nálunk ezért az árért már 3,5 KW-os megkapod szereléssel, tehát magyarul a 2,6-os ezért drága. Persze mindenki annyiért árulja és szereli amannyiért akarja, mert szabadáras. Megszokásból, feltételezem ilyen árnál, hogy 3,5-os :)
2018. márc. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!