Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Gáztűzhely: Zanussi vagy...

Gáztűzhely: Zanussi vagy Electrolux?

Figyelt kérdés

70-80 ezres árkategóriában szeretnék gáztűzhelyet vásárolni.Nem kombináltat, a sütő is működjön gázzal. Két típust néztem ki, akinek van tapasztalata bármelyikkel kérem írja meg, mert nem tudok dönteni.

Electrolux EKG51153OX

Zanussi ZCG212J1XA


Én az Electroluxot favorizálnám, de elég sok negatív kritikát olvastam róla, főleg azt hogy problémás a bekötése, sok szerelő nem vállalja. Ezt nem értem, de nem vagyok szakember. A Zanussit dícsérik.



2018. máj. 11. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Árukeresős vélemények alapján messze jobb a Zanussi.
2018. máj. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem Zanussi van. szuper!
2018. máj. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Melyik lett választva és mennyire vált be? Én most szeretnék venni egyet, és én is kettő között vacillálok, az egyik az az electrolux ami itt is említve van (csak zománcozott kivitelben), a másik egy zanussi lenne.
2019. júl. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó nagy szar, logikátlan a gombok leosztása, a szikráztatót pedig középre rakták, nem bal szélre. Jobbkezeseknek nagyon fognak anyázni. A nagy lap is jobb elöl van, hurrá...
2019. dec. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!