Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik mosógép az, ami nem...

Melyik mosógép az, ami nem ilyen műanyag, bóvli csapágyakkal van összerakva?

Figyelt kérdés

Szétszedtem most egy whirlpool felültöltős mosógépet, két darab, műanyagba öntött csapágy van benne tropára menve. Csere után se tartana sokáig, teljesen megette a tengelyt a vízkő, meg a rozsda, amire felfeküdne a szimering. Kuka az egész.

Csapágy hozzá 2x9000 lenne, amiért műanyagba van öntve.

(külön ilyen csapágy, SKF, Koyo 500 forint...)


Inkább szereztem egy 30 éves hajdú, forgótárcsás mosógépet, azon is csapágyat kell cserélni, de 1200 Forint, 1 darab kell bele, és aluminium/acél az egész, csak azért ment tönkre, mert sokat állt egy pincében.


Automata mosógépben van ilyen, ami még hasonlóan van összerakva? Olyan kellene, mert azért csak könnyebb ezekkel mosni.


Köszönöm.



2018. máj. 12. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs időben karbantartva, akkor bármilyen megoldás tönkremegy.

Ha pl. 2 évente kicseréled s szimmeringet, 100 évig elmegy és nem mossa ki a csapágyat a víz.

2018. máj. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ma mar direkt igy gyartjak oket...fogysztaoi tarsadalamom
2018. máj. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az Lg jól van megcsinálva állítólag, meg a Miele, csak az nagyon drága.
2018. máj. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm, a Miele-t néztem én is, csak az mind elöltöltős, talán nem fér bele annyi, olyanom még nem volt.

Meg valami 50-100 kiló között van, de hát valamit valamiért.

2018. máj. 12. 17:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Pont, hogy az elöltöltősből vannak nagyobbak. Van a Mielenek is felültöltőse [link]
2018. máj. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen? Na ezt nem tudtam, tényleg nem volt még olyanom.

Nekem bőven jó lenne az ilyen kőkorszaki hajdú is, csak hát nem vagyok egyedül, vannak igények....................

2018. máj. 13. 03:37
 7/9 A kérdező kommentje:

849 ezer Forint. :)

Szép. :)

2018. máj. 13. 03:39
 8/9 anonim ***** válasza:

"Inkább szereztem egy 30 éves hajdú, forgótárcsás mosógépet,"


Gondolom, nem te mosol...

2018. júl. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ezt elhibáztad, mivel én mosok.

De miért is???

Meséld már el, komolyan érdekel....

2018. júl. 17. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!