Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Beépíthető Whirlpool ADG522...

Beépíthető Whirlpool ADG522 45 cm-es mosogatógépet hungarocell elemeket benne hagyva építette be az asztalosom. Nem tévedett?

Figyelt kérdés
Állítása szerint azt úgy kell. Én ezt nem tudom, csak furcsállom. Sajnos egyik leírása vagy ábra szerinti útmutatója sem ír erről semmit. Kérem aki biztosan ért hozzá és biztosan tud erről nyilatkozni csak az írjon.

2018. máj. 24. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Van amelyiknek puha anyag, van amelyiknek műanyag borítás, van amelyiknek fém a külseje, a zajcsökkentés miatt, de a fém alatt is van valamilyen tömőanyag.

[link]


[link]


De nem a csomagoló hungarocell borítással kell beépíteni.

Van fotód?

2018. máj. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszoló, úgy van ahogy írtad. Még sikerült kihúznom és megnéznem, egy ábra van a gépen, hogy azt a belső hungarocell elemet nem szabad eltávolítani. Megnyugodtam! Akkor elkerülte a figyelmem mikor kibontották... egyedül kicsit stresszes egy felújítás, de egyszer minden elkészül :) Köszönöm, hogy időt szántál a válaszomra!
2018. máj. 25. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!