Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Vásárolt valaki emag vagy...

Vásárolt valaki emag vagy euroshoptól? Megbízhatók? Hűtőt ha jók a vélemyének szabad innen venni pl Starlight márkájút ismeri valaki? Vagy inkább mindenképpen jobb a márkásat venni még akkor is ha rosszabbak a mutatói?

Figyelt kérdés

#vásárlás #garanciális csere #noname hűtő #háztrtűsi eszköz
2018. jún. 12. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az emagnal csak akkor lesz bajod, ha elromlik. Szinte nem ismerik a garancia fogalmat. Ha kemenykedsz, jun a duma: roman ceg, nem vonatkoznak rank a magyar szabalyok. Ugyhogy ovatosan.
2018. jún. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, pont ettől féltem, a másik szerintem ugyanez csak szlovákosan... marad akkor a hazai médis markt szerintem és elengedem a hőfokszabáyozás luxusát..
2018. jún. 12. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Nezegetheted meg az egititalt is. Ezek a most betoro kulfoldi cegek kozul az alza-rol ugy tudom, hogy ott nem szemetkednek a garival.
2018. jún. 13. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, alzat nem ismerem, e nagyon sok pénzt nyomtak már reklámba az fix... Megnézem majd..
2018. jún. 13. 12:41
 5/5 anonim ***** válasza:
En vettem mar ott, nem hazhozszallitva, hanem ott vettem at. Semmi problema nem volt. Szerintem ott komoly valogatas elozi meg az elado felvetelt. Ritka kulturalt, kedves az osszes, le a kalappal.
2018. jún. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!