Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ma kapható fagyasztó szekrénye...

Ma kapható fagyasztó szekrények mind üveg polcosak? Kicsit félek, hogy eltörik. Mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

2018. szept. 30. 01:06
 1/5 anonim ***** válasza:
fagyaszto vagy hütö szekrényre gondolsz ,a hütöm felső része üvegpolcos ,nincs gondom vele óvatosan kiveszem letisztitom és vissza teszem ,még nem törtek el kibirják súlyt ,a fagyaszto része meg müanyag rekeszes.
2018. szept. 30. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon erősek azok az üvegek, nekem még nem tört el soha egyik sem. Elég nehéz tárgyat kellene rádobni, hogy eltörjön.
2018. szept. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Olyan kombi hűtőt vettem, ahol a fagyasztó rész nem polcos, hanem fiókos. Ha dúrsz benne, mert keresel valamit, nem fog a polcról lepotyogni az összes többi.

Ha te is fiókosat veszel, nem kell azon aggódnod, hogy esetleg eltörik. :))

2018. szept. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mint írtam fagyasztó szekrényről van szó.

360 literest néztünk ki Bosch, de nézelődünk még kicsit.

Köszönöm a válaszokat.

2018. szept. 30. 20:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem Zanussi van, de az fiókos.
2018. szept. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!