Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogyan tudom átalakitani az...

Norbertss kérdése:

Hogyan tudom átalakitani az USA-ból ajándékb kapott lámpát, hogy itthon is működjön?

Figyelt kérdés
Az USA-ban ugyebar 110 volt van, es onnan kaptam egy asztali lampat. A lampa cimkeje 110v-60 hz. Azon kivul, hogy dugvilla atalakitom van, mi kell ahhoz, hogy mukodjon 220 volton ? Termeszetesen meg nem dugtam be a konnektorba. Ugy tudom, hogy kell valami adapter hozza ?
2018. okt. 10. 19:51
 1/5 lali24 ***** válasza:

nem adapter, hanem egy 230/110 v-os trafó.

igaz, hogy freki sem stimmel, de az nem igazán számít.

(persze, ha izzó van a lámpában, akkor elég csak azt kicserélni)

2018. okt. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha saját tápegységes/trafós, akkor ilyen kell:

[link]

Ha nem saját tápegységes, hanem direktbe megy a körte a konektorra, akkor izzócsere.

Kérdés, mennyi plusz kiadást ér meg egy vacak asztali lámpa.

2018. okt. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó lenne, ha le tudnád írni a lámpa konstrukcióját.

Csak szimplán izzó van benne, vagy LED, fényerőszabályzó, tápadapter, akármi.

2018. okt. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, hol vannak a fotók?
2018. okt. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

LED-es lampa, semmifele fenyeroszabalyzo nincsen benne, sot, szinte semmi. Egy dugvilla,vezetek, majd a led izzocskak a buran belul. Ez ilyen karacsonyi jellegu asztali lampa a dekoracioja alapjan.

Tenyleg segitenek ha tudnek, de szemre semmi mas nem latszodik.

2018. okt. 11. 06:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!