Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van egy beepitheto multifunkci...

Van egy beepitheto multifunkcionalis LG MP9287NV tipusu suto/mikro, es egyszeruen nem jovok ra, hogy tudok benne etelt melegiteni? Mar szinte mindent kiprobaltam.

Figyelt kérdés

2018. okt. 11. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
A QUICK START gomb egyszeri megnyomására elindul 700W-al 30 másodpercre. Minden gombnyomás további 30 másodperc.
2018. okt. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, és előtte a funkcióválasztót tekerd a mikró jelzésre, ami 3 hullám egymáson.
2018. okt. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a gyors valaszt. Azt hittem en vagyok a hulye, de Pont igy csinaltam en is, es semmi 😔

Akkor ugy nez ki ez nem mukodik. A suto belseje melegszik, de az etel jeg hideg.

2018. okt. 12. 08:06
 4/5 anonim ***** válasza:

"A suto belseje melegszik, de az etel jeg hideg."

Akkor biztosan nem mikrós üzemmódban van. Vagy már eleve úgy vetted hogy hibás volt.

2018. okt. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A 3 hullámos módban van, 700W.

Most költöztem ide, és ez van beépítve. Magamtól biztosan nem vennék ilyet :D

2018. okt. 13. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!