Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Bluetooth nyomtató ami működik...

Bluetooth nyomtató ami működik Apple termékekkel?

Figyelt kérdés

Tudom H Bluetooth on keresztül elvileg kellene, de olyan válaszokat várok amik biztosak H működnek TÉNYLEG

Tudjon fénymásolni és scannelni is. (Esetleg színes nyomtatás)

Árban ne legyen elrugaszkodva, elég vmi kis “otthoni” nyomtató, mellé van egy nagyüzemink is itthon, csak azt nem tudom összekötni az Ipad-emmel, számítógépet pedig nem igazán használok



(Nem kell H Bluetooth legyen ha mondjuk már wifin is össze tudnak kapcsolódni pl., vagy akár töltő kábellel ha muszály , csak ipadről is tudjam intézni a nyomtatást ‘



2018. okt. 18. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Olyan nyomtatót vegyél mindenképpen, ami támogatja az AirPrintet.

Teljes lista:

[link]



Itt egy lista (csak azért a Walmart, mert van ilyen szűrő opció):

[link]

2018. okt. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
külön app-al más nyomtatók is mennek. nekünk régebbi canon van ami nem airprint-es, de megoldottam.
2018. okt. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!