Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért kerül majdnem duplájába...

Miért kerül majdnem duplájába a Hajdu Z120 ERP bojler mint a Hajdu Aquastic AQ120? A drágábbra még garanciából is többet adnak. Más anyaghasználat? Más élettartam? Vagy mi?

Figyelt kérdés

#garancia #minőség #bojler #forróvíz-tároló #miért drágább #miért olcsóbb
2018. okt. 21. 12:49
 1/3 anonim válasza:

[link]


[link]


olvasd el a leírást.

2018. okt. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Ezzel NEM lettem okosabb ezt eddig is tudtam....... A valódi tapasztalati dolgok érdekelnének. Van aki azt írja az Aquastic szétrohadt már két év után, van aki a Hajdu-ra írja ugyanezt hogy ócskább és nem éri meg az árát. Leírást nyilván bármely kereskedés honlapján találtam, de köszönöm hogy ezt nem nézted ki belőlem. Ha valaki tud TAPASZTALATI segítséget adni (ami a legnagyobb érték mai eldobós világunkban) azt hálásan megköszönöm!
2018. okt. 21. 18:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Aquasticnak más az anyaghasználata, nem elég tartós viszont a felfűtési ideje valamivel rövidebb, én felszerelés után téli időben amikor a hálózati víz is elég hideg volt simán letudtam tusolni 1 óra üzem után. Igaz hogy csak a meleg víz volt megnyitva, és inkább langyos volt, meg persze gyorsan is zuhanyoztam le, de az arra tökéletes volt. Sokan mondják hogy előbb szét fog rohadni a tartálya, de akkor erre tellett, sajnos gyorsan kellet döntenem, mert az elődje kilyukadt, és másnap nyitásra mentem egy szaküzletbe megvásárolni, plusz flexibilis csövet csináltattam hozzá méretre hogy passzoljon, hogy délután a bátyámmal feltudjuk tenni hogy estére már legyen fürdésre alkalmas melegvizünk.
2018. okt. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!