Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Az normális ha több mint 1...

Az normális ha több mint 1 óráig meg a 30 perces progi Electrolux 5321 lo típusu mosogatógép?

Figyelt kérdés

Ez egy új mosogatógép,én arra gondolok,hogy még beáll az idő?,De nem tudom ez elég gyanús szerintetek ez jó,hogy több mint 1 óráig (lemértem 1 óra 20 perc) megy? Lehet,hogy baja van?

Valakinek valami tipp ez normális szerintetek?



2018. okt. 22. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem normális, a 30 perces program 30 percig kell menjen
2018. okt. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az alap futásidőt befolyásolja hogy mennyi idő alatt tölti fel vagy üríti le a vizet, mennyi idő alatt melegít, stb.
2018. okt. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ma is lemértem, 1 óra 8 perc valamivel jobb mint a tegnapi.

Az számít,hogy egy alap 15 perces progit is beraktam az előmosogatást de nem azzal együtt mértem le az időt.

Én arra gondolok,hogy még be kalibrálja a dolgokat még nagyon új a szerkezet.

Hát köszönöm az eddigi válaszokat várok még válaszokat,majd holnap is lemérem,(az előmosogatás is 12 perc volt csak pedig 16 nak kellett volna lennie szerintem ez csak kb időpont nem?

2018. okt. 22. 22:11
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 majd kikapcsolom az air dryt funkciót (hátha úgy 30 lesz)
2018. okt. 22. 22:17
 5/5 A kérdező kommentje:
Megoldott,az úgy nevezett xtradry szárítást kellett kikapcsolni úgy lett 30 köszi mindenkinek!
2018. okt. 29. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!