Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A számítógépem nem nagyon...

KakukBalázs kérdése:

A számítógépem nem nagyon akar bekapcsolni (néha igen néha nem). Csak zúg mintha be lenne kapcsolva de nem világít a piros pötty ami szerintem fontos . És az egér és a billenytyűzet se világít ilyenkor. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Számítógép

Hiba

Segítség



2018. okt. 26. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintetem vidd el szervizbe.
2018. okt. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mar volt és nem tudtak segíteni gondoltam hátha itt valaki
2018. okt. 27. 21:49
 3/10 anonim ***** válasza:

Inkább arra kellett volna gondolni, hogy a szerviz szakvéleményét szépen beírod ide!

Komolyan gondoltad, hogy amit testközelből nem tudtak megoldani, azt majd látatlanban megvarázsolja valaki?

Valahogy nem hiszem el, hogy a szervizben nem mondtak valami közelebbit a hiba okáról.


Nem a rosszindulat beszél belőlem, egyszerűen csak tapasztalat (és főleg ezen a fórumon), hogy a kérdezők nagyobb részének ilyen a hozzáállása.


Alapvető dolgokat, információkat, kontextust képtelenek vagytok közölni.

2018. okt. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Megértelem de képzeld el mar 2 nel is volt es egyik se tudott nagyjabol semmit mondani ed mar tenyleg nem tudtam masra gondolni azert kerek segítséget itt
2018. okt. 29. 08:20
 5/10 anonim ***** válasza:

Csak úgy visszalökték, hogy vidd innen?

Még mindig nem hiszem el, hogy semmi indoklást nem fűztek hozzá.

Te sem kérdezted nyilván egy szóval sem.

Csak gyorsan elmenekültél vele.

Ilyen nincs...

2018. okt. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Huh ember ha tudsz segiteni akk azt ird ha nem akk ne irj semmit...
2018. okt. 30. 07:40
 7/10 anonim ***** válasza:

Te meg ne privátozgass nyilvános témában!


Magam is szerviztevékenységből élek már évtizedek óta.


Életszerűtlen, amit előadsz, nevetséges. Képtelen vagy normálisan leírni, hogy mit mondtak neked, vagy szándékosan titkolod, úgyhogy nekem ne magyarázz!

2018. okt. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én leírtam mindent amit tudok!

Tudsz segíteni vagy nem?

2018. okt. 31. 07:41
 9/10 anonim ***** válasza:

Mellébeszélés, engem nem versz át, nem tegnap kezdtem a szakmát.


Azt simán el tudom képzelni, hogy átadtak számodra technikai részleteket, szóban, amit képtelen vagy felidézni, mert annyira nem értesz hozzá. De akkor mondanád azt! De nem, te idejössz erre a fórumra, hülyének nézel másokat is, de azért elvárnád, hogy segítsenek.


Pontosan tudom, mit kellene megnézni a gépben, de az neked úgysem menne, ezen a szinten.

2018. okt. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha hülye vagyok de legalább megpróbálhatnál segíteni max nem értem de ha igen azt nagyon megköszönném
2018. nov. 1. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!