Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért nem szabad leszedni a...

Miért nem szabad leszedni a mikró tetejéről a megnetron matricát?

Figyelt kérdés
Megvettük az új mikrót és leszedtem róla a matricákat is, utána olvastam a használati utasításban,hogy a mikró tetején lévő matricát nem szabad leszedni,visszaragasztottam, de látszik,hogy úgy lett visszaragasztva.
2018. okt. 28. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Biztonsági figyelmeztetés, mint DVD-lejátszón a lézer-jelzés, de attól még eldobhatod.

Vannak ilyen dolgok, amit szabvány vagy törvény előír, de attól még nem dől össze a világ, ha nem tartják be.


Ha te személyesen úgy érzed, hogy a család, illetve a készülék jövőbeni használóinak biztonsága szempontjából ez valami nagyon fontos dolog, akkor hagyhatod úgy, te tudod.

2018. okt. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Csak figyelem felkeltő jelentősége van.

Azért matrica, hogy ha valakit zavar, akkor le tudja szedni, de alapból kötelező rárakni.

2018. okt. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2018. okt. 29. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!