Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Furdoszobaba mosogatogep?

Furdoszobaba mosogatogep?

Figyelt kérdés
Helyhiany miatt gondolkoztam rajta.Eleg nagy a hely a furdoben.A moso-szaritogep melle tennem.Van olyan akinek a furdoben van?Hatranya mi lenne?
2018. nov. 12. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vicces az edenyekkel cirkalni
2018. nov. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hat igen ez igaz,de ha egy nagy tarolo dobozba vagy valamibe beraknam, osszegyujtenem akkor nem kene sokat jarkalni.De meg mindig tobb idot sporolnek meg, mint a napi tobbszori mosogatast szerintem.
2018. nov. 12. 19:51
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Lehet, hogy több időt spórolnál meg, de egy idő után biztos megunnád az edények, tányérok cipelését ide-oda, meg a pakolgatást a tárolóból a konyhaszekrénybe.
2018. nov. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet..de a sok mosogatast is unom 😔
2018. nov. 12. 20:35
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Nekem a mosógép van szintén helyhiány miatt a konyhában.

Szóval nincs rá szabály. Oda teszed ahova neked jó.

2018. nov. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
koszi 😉
2018. nov. 13. 16:58
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Az igaz, hogy mosógép szokott néhol a konyhában lenni, de mosogatógép a fürdőszobában irtó fura! Nincs esetleg nálad is a mosógép a konyhában? Azért kérdezem, mert akkor simán megcserélhetnéd őket!
2018. nov. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nincses iszonyat kicsi a helyem ezert nem lehetseges :(
2018. nov. 13. 19:53
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
Albérletben úgy oldottuk meg, hogy bizony a fürdőbe fért be. Egy nagy tálcát rendszeresítettem, azon gyűlt a mosogatnivaló, majd bevittem és kész, visszafelé a tisztát. Semmivel sem furcsább, mint a konyhában a mosógép.
2018. nov. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!