Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Candy szárítógépem a program...

Syddal71 kérdése:

Candy szárítógépem a program lejárta előtt meg áll, de a ruha vizes marad. A szűrőket kitakarítottam. Minden programon ezt csinálja. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2018. dec. 9. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
Az, hogy elromlott.
2018. dec. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
sajnos te vagy ott így mi nem látjuk hogy milyen hibát jelez, elnézést kérünk.
2018. dec. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem centrifugál. kell rajta lenni olyan programnak, amiben csak az van. (centrifugálás) ott se mükszik?
2018. dec. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Semmit nem jelez. Sípol hármat és meg áll. De minden megállásnál sípolt eddig is. A kijelzőn csak annyi látszik, hogy még tart a program.
2018. dec. 9. 16:54
 5/11 anonim ***** válasza:
bocs, benéztem. mosógépre kattant az agyam
2018. dec. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
30%
Hát, Candy-t nem szabad venni. Egy szárítógép ott kezdődik, hogy AEG... Hívj szerelőt!
2018. dec. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi bajom a Candyvel van más felszerelésünk is ebbe a márkába.
2018. dec. 10. 11:11
 8/11 anonim válasza:
Más típusú szárítógépem rendetlenkedett hasonlóan. A férjem levette a burkolatot és kitisztította a levegő járatokat, meg az érzékelőket. Azóta hibátlanul működik.
2018. dec. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy CANDY EVOC tipusú szárítóm van, nekem is megállt program közben mindig. A motor a rossz lapszíjvezetéstől túlterhelődik és motorvédelem lekapcsolja a villanymotort ami hajtja a dobot és a ventillátort is, nehogy leégjen. EZT akkor szokta csinálni, ha a feszítőgörgők "eszik" a lapszíjjat, nekem is ez volt a gond, szétkellett szednem a lapszíj belső fele le volt darálva és zörgött nagyon, valamint a dob is gyorsabban forgott, mert a keskenyre kopott szíj felcsúszott a motortengelyre, stb. Mindezt két hónapnyi használat után produkálta, de ez a két hónapnyi ÖSSZ használat 5 év alatt jött össze... Kicseréltem a szíjat, a görögő is szét volt kopva... A konyhába egy CANDY mosogatógépünk van, mondanom sem kell, hogy az sem működik, meghalt a vezérlése. SOHA többé CANDY-t, semmiből! Nem jó konstrukciók és mi nem ütjük-vágjuk őket és mégis tönkrementek nagyon hamar. Gagyi.
2019. jan. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Itt meg is tudod nézni a CANDY EVOC 581B videóm, abban a szíj is látszik ahogy le van koptatva. Üdvözlettel: Gergő


https://www.youtube.com/watch?v=fLRyTFCsmKA

2019. jan. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!