Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Zanussi kombi hűtőnk ami...

Zanussi kombi hűtőnk ami folyamatosan megy. Miért?

Figyelt kérdés
Kint van a spejzban ahol kb. 15 fok van. Tehát heveset kéne mennie. Ezzel ellentétben folyamatosan megy holott 1-esen van a termosztát. Alul a fagyasztóban -30 fok van felül +2,7. Picit jeges már felül egy függőleges csíkban jobb oldalt a hátlapnál. A termosztát miért nem kapcsol ki ha egyer már megvan a 7-8 fok? A szerelő azt monta a gázt ereszti. Szerintem a termosztát nem jó. Szerintetek mi lehet a baj? Jaa. Ezt már kb fél éve csinálja annyi idő alatt már gáznak se kéne bent lennie.

2019. jan. 14. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Vagy a hőfokszabályzója nem jó,vagy valóban elengedi a gázt.Nálam is történt ilyen,egyre rosszabb lett,fagyasztóban -40 is volt miközben alul+10.Próbálták javítani,de végül teljesen kifeküdt.Zanussinál jellemző az,hogy a cső kilyukad,elrozsdásodik és elszökik a gáz.
2019. jan. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Termosztát csere valószínüleg megoldja a problémát. A költsége nem vészes, ha nem az a baj akkor nincs több javaslatom.
2019. jan. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Na de ha a szerelő látta és azt mondta hogy ereszti a gázt akkor az úgy van.

Gondolom egy szerelő nem a hasára üt és mond valamit.

Miért nem tölteted fel?

Én mégis a szerelőnek hinnék mint itt látatlanban mond mindenki valamit.

2019. jan. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A szerelő nem látta. Telefonon elmontam a diagot. És rávágta hogy szivárog a gáz.
2019. jan. 14. 14:22
 5/8 anonim ***** válasza:

én úgy oldottam meg annó amikor bekrepált a termosztát (a gáz nem eresztette, csa állandóan ment a hűtő), hogy vettem egy időkapcsolót és abba digtam a hűtőt :DDDD

nyáron kicsit többet járattam, télen kevesebbet.

2019. jan. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ugyan ezt fogom én is csinalni. De csak amig meg nem jön a termosztát. Sajnos jövő hét vége is lesz az. Addig kipróbálom ezt az időkapcsolós dolgot.
2019. jan. 15. 21:19
 7/8 laciku 02 ***** válasza:
Valami nagyon sántít.Az igaz hogy ha elmegy a gáz akkor mindig megy.De akkor KIOLVAD a szekrény mert nem hűt.Logikus nem? Termosztátot házilag is lehet cserélni.
2019. jan. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Házilag is fogom. Csak az a baj hogy a jövő héten jön meg a termosztát. De nagyon kivancsi leszek hogy jó lesz-e. Most hogy betettem az időrelét 20 percenként ki-be kapcsoltatva is 5,6fok van fent. Majdnem ez a jó. Ha direktre dugom akkor volt hogy reggelre a középső polcon 2,1fok volt. Majdnem fagyasztott. A nincs gáz akkor nem lenne enyi.
2019. jan. 17. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!